27 Şubat 2012 Pazartesi

Erkek aksesuarlarında yeni bir isim: Williams London


Kadınlar sıklıkla 'erkeklere hediye almak ne kadar zor' diye düşünür, ki ben de bunlardan biriyim :) Eğer hediye alacağımız erkeğin özel bir tutkusu veya hobisi yoksa gömlek, kravat, kazak, cüzdan, kemer, parfüm döngüsünde döner dururuz. 'Farklı' kol düğmesi tasarımlarıyla bu işe al atmaya gelen Türkiye'nin ilk online erkek aksesuar markası Williams London hizmet vermeye başladı.


Lüksü ulaşılmaz olmaktan çıkararak beylerin şıklığını tamamlamayı hedefleyen Williams London, zengin kol düğmesi kreasyonu ile bizlere merhaba dedi. El yapımı olan özel tasarım kol düğmeleri, dünyanın dört bir yanından gelen yarı değerli taş ve birinci sınıf materyellerden yapılıyor.

Gelişen ve hızla değişen dünyada global bir marka olmayı hedefleyen Williams London, çok yakında ürün portföyünü çeşitlendirerek sunacağı özel tasarım yeni aksesuar çeşitleri ile moda dünyasının önemli oyuncularından biri olmaya kararlı.

Kristal, Enamel (Mine), Cat’s Eye Stone (Kedi Gözü Taşı), Agate (Akik Taşı), Mother of Pearl (Sedef) gibi yarı değerli taşlar başta olmak üzere, karbon fiber ve cam gibi materyeller kullanılarak üretilen Williams London ürünleri, her zevke ve farklı temalara uygun modern ve klasik tasarımları ile birinci sınıf alışveriş deneyimi sunuyor.

Eğer siz de bu tasarımlardan birine sahip olmak istiyorsanız Williams London internet sitesine buradan gidiyorsunuz, alışverişinizi yaptıktan sonra ödeme ekranında kupon kodu olarak 'ondagordum' yazıyorsunuz ve anında %15 indirimi kapıyorsunuz. Size bir de tüyo; tasarımcıları şimdi de smart casual iş çantalarını, kemerleri ve ipek örgü kravatları hazırlıyorlarmış :) Vakit kaybetmeden Williams London'a bir göz atın derim.


Williams London'u Facebook'dan takip etmek için: http://www.facebook.com/WLondonTR
Twitter'dan takip etmek için: http://twitter.com/WLondonTR
Pinterest'ten takip etmek için: http://pinterest.com/WLondonTR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder